MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6343349
nr 634 3349
Byrå
längd: 100, djup: 47, höjd: 81
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 12 april 2010
kl 18:09:05
100 kr
800 kr
1.300 kr
1.000 kr